team

directie

directeur GBS

Jo Jorissen


e-mail:

directie@gbskortessem.be

directeur VBS

Greet Jorissen


e-mail:
directie@klokschool.be

onderwijzend personeel

kleuterjuf  instapklas

Sofie Jans

e-mail:

sofie.jans@klokschool.be

kleuterjuf  3 jarigen

Anke Houbrechts

e-mail:
anke.houbrechts@klokschool.be

kleuterjuf  3 en 4 jarigen

Hilde Creten

e-mail:

hilde.creten@klokschool.be

kleuterjuf  4 en 5 jarigen

An Bollen

e-mail:

an.bollen@klokschool.be

kleuterjuf  5 jarigen

Steffi Roosen

e-mail:
steffi.roosen@klokschool.be

kleuterjuf  3 jarigen

Aniek Boiten

e-mail:
aniek.boiten@klokschool.be

leerkracht 1ste lj.

 

Marth Wils


e-mail:

 marth.wils@gbskortessem.be

leerkracht 1ste lj.

 

Indra Croes


e-mail:

 indra.croes@gbskortessem.be

leerkracht  2de lj.

 

Heidi Clerx


e-mail:

 heidi.clerx@gbskortessem.be

leerkracht  2de lj.

 

Sofie Goddet


e-mail:

 sofie.goddet@gbskortessem.be

leerkracht  3de lj.

 

Sonja Hechtermans


e-mail:

 sonja.hechtermans@gbskortessem.be

leerkracht  3de lj.

 

Hilde Wilmots


e-mail:

 hilde.wilmots@gbskortessem.be

leerkracht  4de lj.

 

Rita Bynens


e-mail:

 rita.bynens@klokschool.be

leerkracht  4de lj.

Elke Penders

e-mail:

elke.penders@klokschool.be

leerkracht  5de lj.

 

Sofie Timmermans


e-mail:

 sofie.timmermans@klokschool.be

leerkracht  5de lj.

Kim Hamonts

e-mail:

kim.hamonts@klokschool.be

leerkracht  5de lj.

Greta Screurs

e-mail:

greta.screurs@klokschool.be

leerkracht  6de lj.

 

Nele Bynens


e-mail:

 nele.bynens@klokschool.be

leerkracht  6de lj.

 

Claire Vanschoenwinkel

e-mail:

claire.vanschoenwinkel@klokschool.be

beleidsondersteuners

zorgcoördinator

Saar Creemers


e-mail:

saar.creemers@gbskortessem.be

zorgcoördinator

Sofie Lambert


e-mail:

sofie.lambert@gbskortessem.be

zorgcoördinator

Ward Warnants


e-mail:

ward.warnants@klokschool.be

zorgcoördinator

Liesbeth Vandeloo


e-mail:

liesbeth.vandeloo@klokschool.be

zorgcoördinator

Anneke Baillien


e-mail:

anneke.ballien@klokschool.be

sportleerkracht

Sven Sleypen


e-mail:
sven.sleypen@klokschool.be

preventieadviseur

Rudy Hardy

e-mail:

/

ict-coördinator VBS

Davy Knapen


e-mail:

davy.knapen@klokschool.be

ict-coördinator GBS

Patrick Kinnaert

e-mail:

patrick.kinnaert@gbskortessem.be

administratie

administratief medewerker GBS + VBS

Hilde Baerten

e-mail:

secretariaat@klokschool.be

administratief medewerker VBS

Ann-Sophie Decroos

e-mail:

secretariaat@klokschool.be

administratief medewerker GBS

 

Hilde Elsen

e-mail:

secretariaat@gbskortessem.be

ouder-comité

Laten we ons even voorstellen

Wij zijn een vereniging van ouders van kinderen die in de KLOK-school, Vrij en Gemeentelijk Onderwijs Kortessem, naar school gaan.

 

Wij zijn een jong, enthousiast en dynamisch team, waarin zowel mama’s als papa’s vertegenwoordigd zijn. Het oudercomité helpt de school met tal van activiteiten. Deze activiteiten steunen wij op twee manieren: door onze aanwezigheid en hulp, maar ook financieel. Onze aanwezigheid en/of hulp wordt gevraagd bij o.a. het schoolfeest, eetdag, carnaval, ...

Verder hebben wij ook enkele activiteiten die we zelf organiseren zoals het afscheid van het zesde leerjaar, de uitgave van een schoolkalender, ...

 

Wij willen de school niet alleen helpen met activiteiten, wij zijn ook vertegenwoordigd in diverse raden: schoolraden, Onderwijsraad, cultuurraad, lokaal overleg opvang.

 

Wil je zelf actief en daadwerkelijk meewerken, dat kan natuurlijk ook. Word dan lid van het Oudercomité KLOK (je kan hiervoor contact opnemen met één van onze leden op de ledenlijst).

 

Voorzitter

 

Stefanie Van Rillaer

 

school-bestuur

schoolbestuur vrij onderwijs

 

VZW KBKV

Loostraat 5

3724 Kortessem

 

Raad van bestuur

- Voorzitter: Marc Gielen

- Ondervoorzitter: Luc Christiaens

- Secretaris: Christa Gielen

- Schatbewaarder: Maurice Vansichen

 

Leden

- Willy Croes

- Nathalie Lafosse

- Anne Brück

schoolbestuur gemeentelijk onderwijs

 

Het gemeentebestuur

Kerkplein 11

3720 Kortessem

 

Raad van bestuur

- Het college van burgemeester en schepenen

- verantwoordelijke: Christy Goddet (schepen van onderwijs)

 

Leden

De gemeenteraadsleden van Kortessem. Meer info via www.kortessem.be/gemeenteraad

 

2018 © Klokschool  •  Privacy GBS - VBS    ontwerp Davy Knapen